0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi

Abana Apartman Ve Site Park Bahçe Yönetimi

Apartman ve site yöneticilerinden gelen soruları kısaca cevapladık.

Apartman site yönetimi uygulamada büyük önem taşıyan meselelerden birisidir. Bu alanda çok fazla hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti talep edilir. Çünkü toplu yaşam alanlarında olağan hayatın sağlıklı bir şekilde ilerlemesi çok önemlidir. Buralar her şeyden önce kişilerin birlikte oturduğu yerlerdir. her nekadar apartman ve site yönetiminde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti kapsamında olsa da sizden gelen sık sorulan sorulara göre bilgilendirme yapmayı da istedik. Bu çerçevede apartman ve sitelerde yönetimin özelliklerine, hukuki olarak takip edilmesi gereken rutin işlere, malik ve kiracıların hak ve yükümlülüklerine, apartman ve site yönetiminin hak ve yükümlülüklerine, yönetim planına ve düzenli toplantılara, uygulamada görülen problemlere ve bu alanlarda genel olarak hukuki desteğin gerekliliğine değindik. Konunun önemi göz önüne alınarak sorulara verdiğimiz cevapların dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Profesyonel Site Yönetimi

Site yöneticileri ve profesyonel yönetim şirketleri için gelir ve gider takip Programı
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Yaptığımız işe büyük bir sevgiyle bağlıyız. En iyiyi başarmak, kuşkusuz en iyilerle çalışmakla mümkün.
Çözümlerimiz

Site Yönetimi

Apartman ve Site Yöneticilerinden gelen soruları derledik incelemek için Aşağıdaki alandan göz atın...
Videolarla Bizim Site Yönetimi

Hukuki Mevzuat

Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili kanunlar hakkında bilinmesi gereken herşeyi PDF formatında açabilirsiniz.
Neden Evrak Gerekiyor?

Program Videoları

Apartman Yöneticileri için hazırlamış olduğumuz aidat takip ve muhasebe programı tanıtım videolarımız.

Apartman Site Güvenlik Yönetimi

Apartman ve site yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm Hizmetleri bulabilirsiniz.

Günümüzde her yerde aranılan bir hizmet ve zorunluluk haline dönüşen güvenlik önlemleri gerekli olan güvenlik hizmetlerini de beraberinde getirmektedir. firması olarak güvenlik hizmetleri konusunda profesyonelliğe önem veren apartman ve site yönetim şirketiyiz. Bu doğrultuda gereksinim duyulan materyallere ve araçlara da öncülük etmekteyiz. Sitelerin ve binaların gereksinim duyduğu güvenlik hizmetini profesyonel anlamda konusunda uzman ekipler ile sunuyoruz. Bildiğiniz üzere her yerde aranılan bu zorunluluk birçok tedbiri de beraberinde kapsıyor. İnsanların yaşam alanların kişisel anlamda ve de aile sakinlerine yönelik güvenli ortam sunulmuş oluyor. Geçmişte güvenlik tedbirleri olmaması nedeniyle yaşanılan birçok olumsuz durumun önüne de geçilmiş olduğu görülüyor.

Apartman ve Site Güvenliği

Apartman ve site güvenliği firmamızın bünyesinde verdiği bir hizmet olup güvenli yaşam alanının farkındalığını da öne çıkarmaktadır. Bir apartman veya site kapsamında güvenlik hizmetlerinin nasıl olacağına dair uygulamalarımız aşağıdaki gibi sıralanmaktadır.

 • Apartman içinde yaşayan kişileri tanımlayan sistem
 • Çevre aydınlatma
 • Acil durumlarda kullanılabilir konuma getirilen çıkış kapıları
 • Kapı kilitlerinin fonksiyonel yönde kullanılabilmesi
 • Apartman içi ve çevresine kamera sistemi kurma
 • Özel güvenlik görevlisi hizmeti
 • Apartman görevlisini yönetmeliğe uygun kişi kriterinde seçme
 • Görüntülü diyafon özelliği

Site Güvenlik Yönetmeliği

Site güvenlik yönetmeliği 5188 sayılı kanun gereğince gereksinim duyulan hizmetlerdendir. Bu konuda profesyonel adım atabilme her bina yönetimi için çok önemlidir. Kişilerin yaşam alanlarına tanınmayan yabancı satıcı kişilerin gelmesini engelleyen bir düzen kurulmaktadır. Düzeni sağlayabilmek için özel güvenlik yetkisi alınması gerekir. Bu yetki ise firmamızın bünyesinde sunulan ayrıcalık olup yaptığımız işin kalitesini öne çıkarmaktadır. İnsanların yaşam alanlarında güvenli bir şekilde oturabilmesini sağlayan yönetim güvenlik hizmetleri ile ilgilidir. Güvenlik kontrollerini sağlayan eleman ve güvenlik kapsamında kullanılacak sistemler günümüzde gereksinim duyulan ihtiyaçlardır. Binaya veya siteye kimin girip çıktığını anlama açısından veya acil bir durum oluşması yönünde can güvenliğinizi koruma altına almak demektir.

 • Özel Güvenlik Hizmeti esasında, tüm güvenlik görevlileri ve yöneticilere, gerekli güvenlik eğitimlerini aylık ve yıllık periyotlar halinde, online sistem üzerinden ayrıca çeşitli seminer/eğitim modelleri halinde vermektedir.
 • özel güvenlik danışmanlık hizmeti verdiği hizmet süresince denetlemeler gerçekleştirerek, güvenlikten ve hizmet kalitesinden ödün verilmemesini sağlar.
 • Siteye yönelik tehdit ve risklerin belirlenerek risk haritası ve eylem planının hazırlanması.
 • Sitede can ve mal güvenliğinin korunması.
 • Apartman içi ve çevresine kamera sistemi kurma
 • Sitedeki güvenlik kamera kayıtlarının tutulması, arşiv kayıtlarının saklanması.
 • Plaka tanıma sisteminin işletilmesi, raporlanması ve kayıtların saklanması.
 • Sitede giriş ve çıkışların kontrol altında tutulması.
 • Kişisel verilerin KVKK kapsamında korunmasının sağlanması.