0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Üyelik Süreci

Ana Sayfa   »   Üyelik Süreci

Hızlı Üyelik Anında Aktivasyon

Muhasebe, gelir, gider ve Aidat takip programı; TOKİ, iş merkezi, AVM, Apartman, bina ve site Yöneticileri ile profesyonel yönetim şirketlerinin kullanımı için geliştirilmiştir.
Apartman ve Site Yönetim Programı Üyelik Süreci

BSY, apartman ve site yönetimini kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak amacıyla kullanıcı dostu bir yönetim programı sunmaktadır. Bina yöneticileri, programın kullanımını test etmek için ücretsiz bir demo hesabı açabilirler ve müşteri temsilcileri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için kullanım hakkında destek sağlayacak bilgi verecektir.

Aktivasyon süreci, bina yöneticileri ile yapılan bir görüşme sonrasında tamamlanacak ve kullanıcılar, programı kullanarak aidat ve borç bilgilerini ücretsiz SMS hizmeti aracılığıyla alabileceklerdir. Ayrıca, BSY, apartman ve site yöneticilerine veri girişi ve teknik konularda destek sağlayarak programın kullanımını daha da kolaylaştıracaktır.

BSY, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için sürekli olarak hizmetlerini geliştirerek apartman ve site yönetimi işlemleri için kolay, güvenilir ve etkili bir yönetim sistemi sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, yönetim işlemlerini daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

Aktivasyon Öncesi

1.AŞAMA : BSY bizim site yönetimi sisteminden apartman veya bina yönetici bilgilerinizle hemen Ücretsiz Demo Hesabı açarak üyelik sürecini başlatmış olursunuz.

Aktivasyon Aşaması

2.AŞAMA : Müşteri temsilcisinin desteği ile oluşturulan demo hesabınız test edilir, Apartman, site yönetim programının kullanımı ile ilgili bilgilendirme yapılır.

Aktivasyon Aşaması

3.AŞAMA : Apartman, site yönetim programı için temsilcimiz ile yapılan görüşmenin ardından bina Yöneticisinin isteği ile aktif üyeliğe geçiş işlemi tamamlanır.

Aktivasyon Aşaması

4.AŞAMA : Aktivasyon sureci tamamlandıktan sonra Bina Yöneticisinin isteği ile Apartman ve site yönetim programını Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aktivasyon Sonrası

5.AŞAMA : Aidat ve borç bilgilendirme mesajlarını Apartman, site yönetim programını kullanmaya başlayan apartman yöneticilerine ücretsiz SMS hizmeti sunuyoruz.

Aktivasyon Sonrası

6.AŞAMA : Apartman ve site yöneticilerine Veri girişleri ve teknik kısımlarda destek sunularak kullanıcının Apartman, site yönetim programına adapte olması sağlanır.