0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Fiyatlandırma

Ana Sayfa   »   Fiyatlandırma

Bizim Site yönetimi Program Fiyatları

Apartman, Bina, Avm, Toki, İş Merkezi ve Site Yönetimleri için Muhasebe Aidat takip sistemi, Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri, Bina ve Toplu yapı Yöneticiliği Hizmetleri sunuyoruz.

Apartman ve Site Yönetimi Program fiyatları

BSY Yönetim Programı, apartman ve site yönetiminde sizlere yardımcı olmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Bizim amacımız, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak ve apartman veya site yöneticilerinin işlerini kolaylaştırmaktır.

BSY Yönetim Programı, kullanıcı dostu arayüzü, güvenliği ve çeşitli özellikleri ile dikkat çekmektedir. Fiyatlandırma planlarımız, müşterilerimize bütçelerine uygun bir seçenek sunmayı amaçlamaktadır.

BSY Yönetim Programı, 1 aylık ücretsiz kullanım sunmaktadır. Bina yöneticileri, programın tüm özelliklerini tamamen ücretsiz olarak deneyebilirler ve bu sayede ne kadar etkili bir çözüm olduğunu görebilirler.

Bununla birlikte, özel bir teklifimiz var! Sizler için bağımsız bölüm sayısının tam 100 katı kadar ücretsiz SMS hediyesi sunuyoruz. Örneğin, 156 dairelik bir apartman kompleksi için 15600 adet ücretsiz SMS hakkınız olacak!

Ücretsiz SMS haklarınız ile Aidat ve borç bilgilendirme, Ödeme hatırlatmaları, toplantı duyuruları gibi önemli konuları hızlı ve etkili bir şekilde site sakinlerine iletmeniz mümkün olacak. Apartman yönetimi için harcanan zaman ve çaba azalacak, daha verimli bir yönetim sağlanacaktır.

BSY Yönetim Programı ve SMS hizmetinden faydalanarak apartman yönetimindeki iş yükünüzü azaltabilirsiniz.


Aidat Takip Programı Fiyat Teklifi

BSY, bina ve toplu yapı yöneticilik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olup, yöneticilerin muhasebe işlemlerini kolaylaştırmak için hazırlanan aidat takip ve muhasebe sistemi hakkında hemen teklif alabilirsiniz.
1 Yıl
2 Yıl
3 Yıl
Bağımsız Bölüm sayısına göre Fiyat teklifimiz
Kullanım Süresi Aylık Tutar (₺) Yıllık Tutar (₺) Hediye SMS
1 Yıl
2 Yıl
3 Yıl