0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi

Abana Apartman Ve Site Temizlik Yönetimi

Apartman ve site yöneticilerinden gelen soruları kısaca cevapladık.

Apartman site yönetimi uygulamada büyük önem taşıyan meselelerden birisidir. Bu alanda çok fazla hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti talep edilir. Çünkü toplu yaşam alanlarında olağan hayatın sağlıklı bir şekilde ilerlemesi çok önemlidir. Buralar her şeyden önce kişilerin birlikte oturduğu yerlerdir. her nekadar apartman ve site yönetiminde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti kapsamında olsa da sizden gelen sık sorulan sorulara göre bilgilendirme yapmayı da istedik. Bu çerçevede apartman ve sitelerde yönetimin özelliklerine, hukuki olarak takip edilmesi gereken rutin işlere, malik ve kiracıların hak ve yükümlülüklerine, apartman ve site yönetiminin hak ve yükümlülüklerine, yönetim planına ve düzenli toplantılara, uygulamada görülen problemlere ve bu alanlarda genel olarak hukuki desteğin gerekliliğine değindik. Konunun önemi göz önüne alınarak sorulara verdiğimiz cevapların dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

Profesyonel Site Yönetimi

Site yöneticileri ve profesyonel yönetim şirketleri için gelir ve gider takip Programı
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Yaptığımız işe büyük bir sevgiyle bağlıyız. En iyiyi başarmak, kuşkusuz en iyilerle çalışmakla mümkün.
Çözümlerimiz

Site Yönetimi

Apartman ve Site Yöneticilerinden gelen soruları derledik incelemek için Aşağıdaki alandan göz atın...
Videolarla Bizim Site Yönetimi

Hukuki Mevzuat

Kat Mülkiyeti Kanunu ve ilgili kanunlar hakkında bilinmesi gereken herşeyi PDF formatında açabilirsiniz.
Neden Evrak Gerekiyor?

Program Videoları

Apartman Yöneticileri için hazırlamış olduğumuz aidat takip ve muhasebe programı tanıtım videolarımız.

Apartman Site Bahçe Bakım ve Peyzaj Yönetimi

Apartman ve site yönetiminde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm Hizmetleri bulabilirsiniz.

olarak bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri konusunda da yetkili firma özelliği taşıyoruz. Bildiğiniz üzere artış gösteren site yaşantısı beraberinde yönetim içinde öne çıkan bahçe bakımı deneyimli kişiler tarafından yapılması gereklidir. Kullanılacak ekipmanlar ise doğru bir şekilde seçilip uygun şekilde kullanılmasını gerektiren hizmetin parçasıdır. Bahçe bakımı kapsamında öne çıkan en değerli konu mevsimsel bahçe bakımları, düzenleme ve temizlik şeklinde bilinmektedir. Bitki türlerine göre gübreleme yapma şekli de bunlardan biri sayılır. Çünkü bazı bitkilerin çeşitli mantar hastalıklarına ve ayrıca bakteri ve bulaşıcı virüslere sebep olduğu bilinmektedir. bu yüzden periyodik koruma oluşturmak için düzenli ilaçlama yapmak ve bahçe bakım süresini geçirmemek önemli rol oynamaktadır.

Apartman ve Sitelerde Bahçe Bakımı

Bahçe bakımı kapsamında bahçıvanlarımız site ile bütünleşen işlemler yapar. Bu doğrultuda Yaptığımız hizmet kapsamında site geneline hizmet edecek bahçıvan temin eden firmayız. Kaliteli iş süreci sağlarken işimizde devamlılığı ve profesyonelliği de çok önemsiyoruz.

  • Ağaç bakımı Sulama, budama, gübreleme ve ilaçlama
  • Peyzaj düzenlemsi yapma
  • Çiçek ekme ve çiçeklerin rutin bakımları
  • Ot biçme ve aradaki zararlı otları ayırt etme, temizleme
  • Site içinde bulunan bitkilerin aşılanma sürecini takip etme
  • Toprakların gereken zamanlarda havalandırmasını sağlama
  • Böcek kontrolleri yapma

Bahçe Bakımı Neden Önemli?

Bahçe bakımı sitenize ait yeşil alanların korunması ve ortak yaşam alanlarınındaki konforu ikiye katlamak çocuklarınız için sağlık yaşam ve oyun alanları oluşturmak için önem verilmesi gereken unsurların başında gelir. Bildiğiniz üzere uzun süreli emek isteyen bahçe bakımı düzenli bakım isteyen bir alandır. Bahçede yer alan canlı dokuların tümü profesyonel destek alarak bakılması gerekir. Çünkü tek başına ve bilinçsizce yapılacak bir iş değildir. Bahçenin sulama zamanı bile çok önemlidir. Bilinçsizce yapılan hizmetlerin karşılığında zararlı otların türemesi veya yanlış sulama tekniği ile bahçede var olan çimin ve çiçeklerin kısa sürede sararıp solması mümkündür. Profesyonel destek gerektiren bahçe bakımı ve peyzaj konusundaki en büyük hata başta gösterilen önem ve hassasiyetin kısa sürede yok olmasıdır.